Member login
070 387 65 87 NL / EN

OUTDOOR ROOSTER

GROEPSLESSEN OUTDOOR PER 25 mei 2020
Bekijk de EXERCISE APP voor het meest actuele rooster

Maandag
CIRCUIT
Yves
07.15 - 08.00

CROSS
Yves
08.15 - 09.00

BRN
Laurien
09.15 - 10.00

KRACHT
Charné
09.15 - 10.00

YIN YOGA
Elly
09.30 - 10.15

XCORE
Selina
10.15 - 11.00

PILATES
Karin
10.30 - 11.15

PUMP
Ed
11.15 - 12.00

BOOTCAMP
Karin
12.15 - 13.00

HATHA YOGA
Edwin
12.30 - 13.15

X BEWEEGT
Karin
13.15 - 13.45

WANDELEN
Lianne
14.00 - 14.30

XCORE
Annebelle
17.00 - 17.45

BOOTCAMP
Pepijn
17.15 - 18.00

PILATES
Karin
17.15 - 18.00

BRN
Vivian
17.55 - 18.20

TONE
Pepe
18.15 - 19.00

BODYATTACK
Selina
18.30 - 19.15

BBB
Jelle
19.15 - 20.00

ZUMBA
Karin
19.25 - 20.10

PILATES
Liddy
19.20 - 20.05

CROSS
Bonno
19.45 - 20.30

BOOTCAMP
Su Yin
20.00 - 20.45

CORE
Pepijn
20.20 - 20.50

SHAPE
Liddy
21.00 - 21.45

Dinsdag
CIRCUIT
Edje
07.15 - 08.00

CROSS
Yves
09.00 - 09.45

PILATES
Bibi
09.15 - 10.00

SHAPE
Edje
09.30 - 10.15

BALANCE
Yves
10.15 - 11.00

XCORE
Su Yin
10.25 - 11.10

DANCE
Romy
11.15 - 12.00

BOOTCAMP
Edje
12.15 - 13.00

TONE
Pepe
17.00 - 17.45

BOOTCAMP
Taidgh
17.15 - 18.00

PILATES
Jacqueline
18.15 - 19.00

BODYATTACK
Pepe
18.30 - 19.15

YIN YOGA
Jacqueline
19.10 - 19.55

CROSS
Bonno
19.45 - 20.30

BOOTCAMP
Jelle
20.00 - 20.45

PILATES
Brigitte
20.05 - 20.50

SWEAT
Pepijn
20.20 - 20.50

YIN YOGA
Brigitte
21.00 - 21.45

PUMP
Maggie
21.00 - 21.45

Woensdag
CIRCUIT
Leon
07.15 - 08.00

KRACHT
Leon
08.15 - 09.00

PILATES
Maggie
09.00 - 09.45

KRACHT
Jelle
09.15 - 10.00

SHAPE
Pepe
09.30 - 10.15

BRN
Laura
10.15 - 11.00

STRETCH&RELAX
Leon
10.30 - 11.00

PUMP
Marthea
11.15 - 12.00

BOOTCAMP
Jelle
12.15 - 13.00

HATHA YOGA
Edwin
12.30 - 13.15

X BEWEEGT
Leon
13.15 - 13.45

WANDELEN
Lianne
14.00 - 14.30

ZUMBA
Karin
17.00 - 17.45

BOOTCAMP
Charné
17.15 - 18.00

PILATES
Brigitte
17.15 - 18.00

XCORE
Selina
17.55 - 18.30

XCORE
Pepe
18.40 - 19.25

CROSS 
Yves
19.00 - 19.45

BRN WALK
Bibi
19.00 - 19.45

BALANCE
Maggie
19.15 - 20.00

BOOTCAMP
Edje
19.30 - 20.15

YIN YOGA
Bibi
20.05 - 20.50

Donderdag
CIRCUIT
Jelle
07.15 - 08.00

CROSS
Yves
08.15 - 09.00

YIN YOGA
Jacqueline
09.00 - 09.45

KRACHT
Jelle
09.15 - 10.00

XCORE
Annebelle
09.15 - 10.00

DO IN YOGA
Jacqueline
09.55 - 10.40

ZUMBA
Selina
10.15 - 11.00

BBB
Yves
11.15 - 12.00

BOOTCAMP
Jelle
12.15 - 13.00

X BEWEEGT
Karin
13.15 - 13.45

TONE
Su Yin
17.00 - 17.45

XCORE
Vivian
17.45 - 18.20

BODYATTACK
Selina
18.30 - 19.15

BOOTCAMP
Jop
19.00 - 19.45

AEROBICS
Su Yin
19.25 - 20.10

PILATES
Karin
20.05 - 20.50

BBB
Jop
20.20 - 21.00

Vrijdag
CIRCUIT
Leon
07.15 - 08.00

KRACHT
Leon
08.15 - 09.00

KRACHT
Edje
09.15 - 10.00

STRETCH&RELAX
Leon
09.25 - 09.55

SHAPE
Fauzia
09.30 - 10.15

PILATES
Bibi
10.05 - 10.50

XCORE
Selina
10.25 - 11.10

ZUMBA
Selina
11.15 - 12.00

BOOTCAMP
Jelle
12.15 - 13.00

HATHA YOGA
Edwin
12.30 - 13.15

X BEWEEGT
Leon
13.15 - 13.45

PILATES
Karin
17.00 - 17.45

COMBAT
Marthea
17.15 - 18.00

XCORE
Su Yin
18.15 - 19.00

BOOTCAMP
Pepijn
19.00 - 19.45

PUMP
Adinda
19.10 - 19.55

Zaterdag
BRN
Vivian
08.30 - 09.15

PILATES
Karin
09.00 - 09.45

XCORE
Floor
09.15 - 10.00

KRACHT
Taidgh
09.15 - 10.00

WIELRENNEN
Ed
09.30 - 10.30

SHAPE
Liddy
10.00 - 10.45

BALANCE
Brigitte
10.15 - 11.00

ATTACK
Pepe
10.45 - 11.30

ZUMBA
Karin
11.30 - 12.15

CXWORX
Yves
11.30 - 12.00

CROSS
Yves
12.15 - 13.00

PUMP
Marthea
12.15 - 13.00

CROSS
Yves
13.15 - 14.00

Zondag
PUMP
Marthea
08.30 - 09.15

XCORE
Vivian / Alexander
09.15 - 10.00

TONE
Jop
09.15 - 10.00

YIN YANG YOGA
Bibi
09.30 - 10.15

PUMP
Patrick
10.10 - 11.05

PILATES
Bibi
10.30 - 11.00

KRACHT
Jelle
11.00 - 11.45

COMBAT
Su Yin
11.15 - 12.00

BOOTCAMP
Jop
12.15 - 13.00

Voor alle lessen geldt; verzamelen voor EXERCISE. Er dient altijd 1,5 meter afstand worden gehouden, ook wanneer je uit één huishouden komt. 
Reserveren van lessen is verplicht via de EXERCISE APP. 

 

Reserveer deze actie

Your Exercise journey starts right here!

School of Exercise Online by Exercise